post

Çorum Kanalizasyon Açma

Yıldırım  Tesisat alanında uzun zamandır hizmet veren firmamız tıkanıklık açma konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunmaktadır. Evinizde, işyerinizde, fabrika gibi büyük işyerlerinde, umumi alanlarda karşılaşacağınız tüm tesisat sorunları ve tıkanıklıklar için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Çorum Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Evlerde ve özellikle de ortak olarak kullanılan dış mekânlarda tıkanıklıklar en çok karşılaşılan sorunlardandır. En çok da tuvalet tıkanıklığı yaşanmaktadır. Yabancı cisimlerin atılması, yanlış kullanım gibi sebeplerle yaşadığınız tıkanıklık için Çorum tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Yalnızca tuvalet tıkanıklıkları değil tüm giderlerde yaşadığınız tıkanıklıklar için profesyonel olarak hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. 

Çorum Gider tıkanıklığı açma konusunda tüm teknolojik imkanları kullanan firmamız, kısa sürede tıkanıklığın sebebini tespit ederek müdahale edecektir. Kullanılan teknolojik cihazlarla giderde tıkanıklığa sebep olan şeyler ufak parçalara ayrılacak ve tazyikli su ile ana borulara gönderilecektir.

Aynı yöntemle Çorum lavabo tıkanıklığı açma da sağlanmaktadır. Lavabolarda genellikle yağ ve besin artıklarından oluşan daralmalar söz konusudur. İşte bu daralmalar da benzer yöntemlerle kalıcı olarak giderilmektedir. 

Çorum Kanal Temizleme

Bazen oluşan tıkanıklık sadece sizde değil, diğer işyeri ya da konutlarda da yaşanabiliyor olabilir. Bu durumda tıkanıklığın sebebi genellikle ortak kullanılan kanallardır. Buralarda oluşan tıkanıklık ise onlarca, yüzlerce kişiyi etkiler. Hayatınızı felç eden bu sorunu Çorum kanal görüntüleme ile profesyonel olarak çözüyoruz. Görüntülenen kanalda tıkanıklığın sebebi tespit edilerek, nokta atışı ile kanal temizleme yapılmaktadır. 

Kanalda uzun yıllardır kullanılmasına bağlı olarak pislikler borularda tıkanma veya daralmaya neden olabilir. İşte bu durumda devasa boyuttaki boruların sizin çabanızla açılması mümkün değildir. Firmamız kanalizasyon açma için dev kanal açma makineleri ile hizmet vermektedir. Kanaldaki pislik ve tıkanıklık açılarak seri ve akışkanlık sağlanmaktadır. 

Çorum Pimaş Açma

Evlerde karşılaşılan geleneksel tıkanıklık yöntemi pimaşlarda oluşan tıkanıklıklardır. Çorum Pimaş boru tıkanıklığı açma işlemini banyo, tuvalet, mutfak, balkon gibi su gideri olan her yerde yapmaktayız. Bu borularda inşaat kalıntıları, kirler, kaçan yabancı cisimler gibi pek çok etken tıkanıklık yaratabilir. İşte bu atık su gideri açma konusunda kalıcı çözüm arıyorsanız firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. 

Tıkanıklığın sebepleri genelde farklı olur. Bu yüzden öncelikle giderleri kamera ile görüntüler ve sebebi buluruz. Kanal görüntüleme sayesinde tıkanıklığı açacak olan yöntemi nokta atışı ile buluruz. Daha sonra ise pis su gideri tıkanıklığı açma için özel makineler kullanarak dakikalar içinde kalıcı olarak açarız. Bu yöntemle açılan borular uzun süre yeniden aynı sebeple tıkanmayacaktır. 

Genelde yanlışlıkla düşen temizlik bezleri gibi yabancı cisim sebebiyle Çorum klozet tıkanıklığı açma yapmaktayız. Mutfaklarda ise zamanla biriken yağ ve yemek artıkları sebebiyle mutfak gideri tıkanıklığı açma ile karşılaşmaktayız. Banyolarda ise borularda biriken saç artıkları gibi sebeplerle banyo tıkanıklığı açma ile karşılaşıyoruz. İşte tüm bu sorunlara dikkat ettiğiniz takdirde kısa vadede yeniden tıkanıklık oluşmayacaktır. Banyo ve balkonlardaki yer süzgeci tıkanıklığı açma konusunda da firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Tüm bu tıkanıklık çeşitleri evlerin yanı sıra okullar ya da kurumsal binalar, kafe restoran gibi işyerleri, umumi olarak kullanılan yerler, otel mutfağı gibi yoğun çalışan yerlerde çokça görülmektedir. Aklınıza gelebilecek her yerde sizler için hizmet vermekteyiz. 

Çorum Tesisat Arızaları

Su tesisatının olduğu her yerde arızanın patlak vermesi her zaman olağandır. Genelde su kaçakları karşılaşılan en büyük sorunlardandır. Su tamircisi olarak da hizmet veren firmamız tüm tesisat sorunlarını deneyimli ustalar ve teknolojik yöntemlerle çözmektedir. 

Kırma, dökme gerektirmesi sebebiyle en korkulan arıza su kaçağıdır. Ancak yeni yöntemlerle su kaçağı tespiti kırmadan yapılmaktadır. Bu sayede sadece kaçak olan yere işlem uygulanacaktır. Nokta atışı ile tespit edilen kaçak kısa sürede tamir edilecektir.

Su tesisatı ile ilgili sorunlardan biri de güneş enerjilerinden kaynaklanmaktadır. Suyun ısınmaması ya da kaçaklar gibi sorunlar için firmamız gün ısı tamircisi hizmeti vermektedir. 

Ayriyeten firmamız tarafından baca temizleme hizmeti de verilmektedir. Özellikle kış başı ve sonunda bacanızı temizleterek kışı konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz. 

Çorum Foseptik Açma

Bazı durumlarda yaşanan tıkanıklığın sebebi oldukça büyük olabilir. Sanıldığı gibi gider ya da borularda değil de kanallarda ise foseptik çekimi ile açmak gerekir. Böylece sorun kaynağından çözülecektir. Tıkanıklık açma için geleneksel yöntemler yetersiz kalacaktır. Profesyonel olarak, uzman kişilerce yapılacak detaylı bir çalışma gereklidir. Bunun için de tıkanıklık açmak için özel üretilen makineler gerekir. 

Tüm tıkanıklıkları açma konusunda profesyonel hizmet veren firmamızda teknolojik donanım da tamdır. Foseptik ve kanallardan kaynaklanan tıkanıklıklar vidanjör yardımı ile açılmaktadır. Bu tür tıkanıklıkların pek çoğunda kalıcı çözüm almak için vidanjör ile açmak gerekir. Firmamız tarafından sizler için tüm vidanjör hizmetleri sunulmaktadır. Böylece tıkanıklıklarla kısa vadede yeniden karşılaşmazsınız. 

Tüm bu hizmetleri almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda sahip olduğu deneyim, uzman kadro ve uygun fiyatlar sayesinde siz de aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir