post

ÇORUM TUVALET AÇMA HİZMETLERİ FİRMASI

Çorum içi ev işyeri ofis daire villa vs mekanlarınızda kullandığınız tuvaletlerin tıkanmaları durumunda 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz uzman kuruluş

Çorum ve çevresinde tuvalet banyo klozet wc mutfak pis su gideri pimaş boru tıkanıkları kanalizasyon lögar tıkanmaları açma konusunda uzmanlaşmış firmamız son teknoloji cihazlarlar ve konusunda uzman personel ile her türlü tıkanıklık açma ve temizleme ihtiyaçlarınızda 7 / 24 hizmet vermektedir.

ÇORUM TUVALET LAVABO WC KLOZET MUTFAK PİS SU GİDERİ LÖGAR KANALİZASYON ŞEBEKESİ TIKANIKLIK AÇMA VE TEMİZLİK HİZMETLERİ

Çorum içinde bulunan binalardaki lavabo tuvalet mutfak banyo giderini duvarları veya seramikleri kırmadan açıyoruz. Firmamız kamera görüntüsü olan robotla atık su giderlerinde tıkanıklık açma servisimiz tüm Çorum merkez ve diğer tüm ilçelerde yaygın servis ağı ile hizmet vermektedir. Çorum ve çevresinde ikamet ediyor ve evinizde tıkanan lavabonuzun borusundan su gitmiyorsa paniğe kapılmayın artık kırma dökme yöntemlerini bir kenara bırakın.

Tuvaletinize kaçırdığınız bir bez peçete ped vs borunun etrafına dolaşıp tuvalet borusunun önünü kapattığında giderden sular taşmaya başlar. Çorum içi tüm semt ve mahallelerde lavabo tuvalet borularında meydana gelen tıkanıklığı kırmadan robotla açan makineler ile en kısa sürede masraf açmadan en ucuz ekonomik fiyata açıyoruz.

Tıkalı lavabo ve pis su giderlerini borularını robot teknolojisi ile kırmadan açıyoruz…

Çorum içi tüm semt ve mahallelerde hizmet veren şirketimiz tıkalı olan lavabolarınız ve diğer tüm pis su giderlerinizi özel kanal açma robotu ile açarak tamamen temizlenmektedir. Firmamız Çorum içi piyasada en ünlü ve son teknolojiye sahip makineler ve cihazlar ile size hizmet vermektedir. Çorum ve çevresinde hizmet veren firmamız bünyesinde bulundurduğumuz makine ile tıkanan lavabo giderleriniz ve duş küvet giderleriniz mutfak giderlerini kırmadan dökmeden kanal borusu açma makinesi ile temizliyoruz.

Kanal görüntüleme kameralarına sahip olan firmamız Çorum tıkanıklık açma sektöründe dedektörlü kamerayı ilk araç gereç parkına katan şirkettir. Tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka kamera ile tıkanıklığın açıldığına emin olun kendi gözünüzle görebileceksiniz.

Çorum içi tüm bölgelere hizmet veren ekibimiz siz bizi arayıp arıza bildiriminden kısa bir süre sonra size ulaşıp tıkanıklığı açmaktadır. Lavabo gider borusunda zincir sistemle boru iç temizliğini yapıyor ve boruya yapışarak katman tortu oluşturan yağları yüzeysel olarak temizliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir